راه کارها

manetco

سخت افزار UTM شرکت Fortigate یک راه کار برای قابلیت جمع آوری و یک پارچه سازی امنیت را بر روی یک سخت افزار به سازمان ها ارائه می دهد و سبب می شود شرکت های کوچک بتوانند با هزینه کمتر از فایروال های ساده به UTM های کامل مهاجرت کنند ٬ضمنآ در مقابل خطراتی مانند بد افزارها ٬ هرزنامه ها ٬ تورجا نها ٬ Dos ٬ DDos ٬ Phishing و Parming با امنیت بیشتری ایستادگی کنند.در عین حال سازمانهای بزرگ و متوسط می توانند یک سیستم امنیت یک پارچه را پیاده سازی و با بهره گیری از سیستم مدیریت مرکزی وسیستم امنیتی تشخیص هویت بر اساس لایه 8 ٬ این دستگاه به شرکت های وابسته و شعبات شرکت مادر دسترسی داشته باشند.این شرکت ها همچنین می توانند از قابلیت دسترسی دور امن ٬ اتصالات همزمان چند لینک WAN ٬ جلوگیری از لو رفتن اطلاعات و قابلیتهای پیشرفته شبکه ای این دستگاه بهره مند شوند.

فورتی گیت را می توان به عنوان پرچم دار فایروال Fortinet به حساب آورد . که شامل محصولات و قابلیت هایی که مناسب هر محیطی می باشند را در دسترس قرار داده و بازه ی گسترده ای از امنیت نسل بعد و عملکردهای شبکه را ارائه می نماید.محصولات تکمیلی فورتی گیت را می توان برای توانمندسازی یک زیرساخت امنیتی End2End ساده و پایدار مستقر ساخت که شامل موارد زیر را می باشد:

امنیت شبکه

  1. امنیت مرکز داده (فیزیکی و مجازی)
  2. امنیت ابر
  3. دسترسی امن (سیمی و بی سیم)
  4. امنیت زیرساخت (سوئیچ و مسیریابی)
  5. امنیت محتوا
  6. امنیت نقطه نهایی
  7. امنیت برنامه کاربردی
سیستم عامل فورتی نت : سیستم عاملی برای توانمندسازی پایه امنیتی

محصولات Fortinet یک چارچوب کاری هوشمند هستند که دستگاه های امنیتی شما را برای حصول امنیت موثر، کارآمد و جامع به هم متصل می کند. سیستم عامل فورتی امنیتی پایه را ایجاد می کند و به شما امکان کنترل قابلیت های امنیتی و شبکه را در همه ی عناصر امنیتی Fortinet با یک سیستم عامل می دهد.

رویکردی هوشمند، مشارکتی برای حل چالش های امنیتی امروزی

امروزه نقش شبکه در استراتژی سازمانی مهمتر از هر زمان دیگری شده است و سرعت و امنیت برای موفقیت شما بسیار حیاتی است. داشتن یک استراتژی امنیتی موثر برای کل شبکه شما می تواند مشخص کند که آیا سازمان یا مجموعه ایی ایمن دارید یا در حال تبدیل شدن به آخرین تیتر خبری در حوزه نقض امنیتی هستید.