درباره فورتی نت بیشتر بدانید

فایروال های نسل بعدی فورتی گیت امکان شبکه سازی حفاظت محور را فراهم می سازد و قابلیت های حفاظتی صنعت محور مانند سیستم پیشگیری از نفوذ (IPS) ، فیلتر کردن وب، بررسی لایه ی سوکت های امن (SSL) و محافظت خودکار در برابر تهدید را استحکام می بخشد. فایروال های نسل بعدی فورتی گیت نیازهای عملکردی معماری های فناوری اطلاعات در مقیاس بسیار وسیع  و هیبریدی را برآورده می کند، که این سازمان ها را قادر می سازد تا پیچیدگی ها را کاهش دهند و خطرات امنیتی را مدیریت کنند.
فایروال های نسل بعدی فورتی گیت با استفاده  از هوش مصنوعی (AI) – لابراتوارهای تحت پشتیبانی فورتی گارد تقویت می شوند و حفاظت پیش گستر با بازرسی بسیار کارآمد ترافیک متن کشف و همچنین ترافیک رمزگذاری شده (از جمله آخرین استاندارد رمزنگاری TLS 1.3 در صنعت)ارائه می دهد تا از چشم انداز تهدیدات سریع گستر پیشی بگیرد.

 

 

اطلاعات تکمیلی

فایروال های نسل بعدی فورتی گیت به عنوان یک بخش جدایی ناپذیر از Security Fabric(پارچه امنیتی)  فورتی نت، می توانند در یک سبد امنیتی فورتی نت  وسیع و جامع و همچنین راه حل های امنیتی شخص ثالث در یک محیط دارای چندین فروشنده  ارتباط برقرار کنند. برای افزایش سرعت عملیات و پاسخگویی، اطلاعات مربوط به تهدید را به اشتراک می گذارند، و وضعیت امنیتی و گردش کار خودکار را بهبود می بخشند.

 

ویژگی ها و مزایا فورتی گیت

اطلاعات تهدید عملی

آزمایشگاه فورتی گارد برنامه های به روزرسانی محصولات حفاظت تهدید را با نشریات تحقیقاتی تکمیل می کند تا به مشتریان در درک بهتر تهدیدات، آگاهی از آسیب پذیری های روز صفر کمک کند و شاخص های سازش (iocs)ارائه دهد تا آنها اطمینان حاصل کنند که از حمایت های مناسب در این زمینه برخوردار هستند.

آزمایشگاه فورتی گارد پایگاه اطلاعات تهدید را برای همه اجزای پارچه امنیتی فورتی نت فراهم می کند، و آنها را با جدیدترین اطلاعات شناسایی تهدید و و محافظت در برابر آن به روز نگه می دهرد.

آزمایشگاه فورتی گارد یک شبکه جهانی طراحی کرده و ساخته است تا تضمین کند که به روزرسانی های حفاظت و اطلاعات تهدید، صرف نظر از مکان زندگی مشتریان، در عرض چند دقیقه به دست آنها می رسد، که آزمایشگاه فورتی گاردرا قادر می سازد هر روزه به روزرسانی های امنیتی متنوعی ارائه دهند.

اشتراک های امنیتی فورتی گارد

آیا می خواهید بدانید که چگونه می توانید از آزمایش گاه های فورتی گارد برای بهینه سازی عملکرد و به حداکثر رساندن محافظت از راه حل های فورتی نت خود بهره ببرید؟ به سادگی اشتراک ها و خدمات مناسب فورتی گارد را به پایگاه های پارچه امنیتی فورتی نت خود اضافه کنید. به هر دو صورت اشتراک همراه و اشتراک جداگانه در دسترس است.

رهبری اطلاعات تهدید

آزمایشگاه فورتی گارد فعالیت های تهدید جهانی را در کل سطح حمله نظارت و پاسخ می دهد. با بیش از 100 میلیارد رویداد تهدید روزانه پردازش ده و به روزرسانی هایی که هر 5 دقیقه یکبار انجام می شود، آزمایشگاه فورتی گارد جدیدترین محافظت در برابر تهدیدات جدید و نوظهور را به مشتریان فورتی نت ارائه می دهد.

آزمایشگاه فورتی گارد در سال 2012 در استفاده از هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشینی (ML) برای کشف و مبارزه با تخلفات سایبری پیشگام بود. این فناوری ها تا حد زیادی زمان شناسایی را بهبود می بخشند و فورتی نت را قادر می سازند با سرعت دستگاه حملات سایبری را شناسایی، جلوگیری و پاسخگویی کند.

آزمایشگاه فورتی گارد از به اشتراک گذاری اطلاعات با ارگان های اجرای قانون و سایر سازمان های امنیتی جهانی حمایت می کند، و در طراحی و ساخت این کانال های ارتباطی ایمن نقش مهمی داشته است. فورتی نت در تاسیس اتحادیه تهدید سایبری (CTA) کمک کرد و با سازمان اجرای قانون بین المللی برای از بین بردن سازمان های جرایم سایبری همکاری داشته است.